Loading...
O NAS 2019-02-22T18:34:26+00:00

Poznajcie kadrę nauczycielską prowadzącą kursy maturalne oraz korepetycje:

Beata

Cześć! Jestem Beata :) Z wykształcenia jestem chemikiem. Od 8 lat udzielam korepetycji z tego właśnie przedmiotu. Swoim uczniom zawsze powtarzam, że chemię można zrozumieć! I ze mną to się udaje :) Podchodzę indywidualnie do każdego ucznia, SKUTECZNIE przekazując mu swoją wiedzę. Prowadzę lekcje na każdym poziomie. Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w kursie maturalnym z chemii, dzięki któremu uzyskasz ogromną wiedzę. Moje wieloletnie doświadczenie pomoże Ci rozplanować materiał i przygotować się do matury bezstresowo! Prywatnie jestem fanką sportu, kocham zwierzęta, a w wolnych chwilach podróżuję i czytam książki :) Wybierając SKUTECZNĄ EDUKACJĘ wybierasz pewną przyszłość. Do zobaczenia!

Marcin

Witam! Mam na imię Marcin. Jestem absolwentem V Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu oraz studiów magisterskich na kierunku biotechnologia, które ukończyłem również w Toruniu, na UMK. Interesuję się naukami przyrodniczymi, zagadnieniami związanymi ze zdrowiem, a konkretnie fizjologią człowieka (zwłaszcza fizjologią wysiłku fizycznego), biochemią a od niedawna także dietetyką i suplementacją. Zapraszam na korepetycje z biologii, gwarantuję SKUTECZNE przygotowanie do matury :)

Marek

Cześć! Jestem Marek. Z wykształcenia jestem muzykiem z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Pracowałem jako kontrabasista w orkiestrze symfonicznej oraz jako nauczyciel gry na fortepianie w szkole muzycznej. SKUTECZNIE nauczę Cię: grać na pianinie lub keyboardzie, teorii muzyki, podstaw kompozycji. Zapraszam na zajęcia i do zobaczenia! :)

Patryk

Cześć! Mam na imię Patryk i jestem absolwentem dwóch fakultetów na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Jako inżynier ukończyłem Automatykę i Robotykę, natomiast studia II stopnia z Fizyki Technicznej pozwoliły mi zdobyć tytuł magistra. Na codzień pracuję w wielkiej, międzynarodowej korporacji a korepetycje traktuję jako pasję, która pozwala mi na zdobywanie ogromnej satysfakcji z tego, co robię. Dlatego też zajęcia ze mną są bardzo przyjemne i dają ogromne efekty. Prywatnie uwielbiam sport i elektronikę. Zawsze znajdziemy odpowiednie podejście do tematu. Aby być w pełni efektywnym trzeba stosować indywidualne podejście do każdego. ;-)
Do zobaczenia!

Sylwia

Cześć! Mam na imię Sylwia. Obecnie studiuję na trzecim roku studiów doktoranckich z zakresu chemii. Pracę licencjacką obroniłam na specjalności chemia kosmetyczna, natomiast magisterską na specjalności chemia biomedyczna. SKUTECZNIE pomogę Ci w nauce chemii :) Prywatnie uwielbiam podróże i długie przejażdzki na rowerze. Zapraszam na kurs i do zobaczenia! :)

Wojtek

Cześć, mam na imię Wojtek. Jestem pasjonatem matematyki i doświadczonym korepetytorem. Lekcji udzielam już ponad siedem lat. Spotykam się z uczniami, którzy ze swoimi matematycznymi problemami wracają zawsze do mnie. Z moją pomocą nauczysz się zwracać uwagę na najczęściej popełniane błędy. Jednocześnie przyswoisz w praktyce triki sprawiając, że matematyka stanie się prosta i logiczna, a oto właśnie chodzi. Najważniejsza jest SKUTECZNA EDUKACJA :) !
Wkrótce skończą się Twoje problemy z matematyką także ... ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA!

Nie wiesz, jaki kurs maturalny wybrać?

Rozwiąż krótki test z przedmiotu, który Cię interesuje i dowiedz się, który kurs będzie dla Ciebie odpowiedni.
Nie posiadasz wiedzy teoretycznej? A może potrzebujesz pomocy w zrozumieniu materiału? Sprawdź sam!

ROZWIĄŻ TEST