Loading...

Poznajcie kadrę nauczycielską prowadzącą kursy maturalne oraz korepetycje:

Beata

Cześć! Jestem Beata :) Z wykształcenia jestem chemikiem. Od 8 lat udzielam korepetycji z tego właśnie przedmiotu. Swoim uczniom zawsze powtarzam, że chemię można zrozumieć! I ze mną to się udaje :) Podchodzę indywidualnie do każdego ucznia, SKUTECZNIE przekazując mu swoją wiedzę. Prowadzę lekcje na każdym poziomie. Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w kursie maturalnym z chemii, dzięki któremu uzyskasz ogromną wiedzę. Moje wieloletnie doświadczenie pomoże Ci rozplanować materiał i przygotować się do matury bezstresowo! Prywatnie jestem fanką sportu, kocham zwierzęta, a w wolnych chwilach podróżuję i czytam książki :) Wybierając SKUTECZNĄ EDUKACJĘ wybierasz pewną przyszłość. Do zobaczenia!

Marcin

Witam! Mam na imię Marcin. Jestem absolwentem V Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu oraz studiów magisterskich na kierunku biotechnologia, które ukończyłem również w Toruniu, na UMK. Interesuję się naukami przyrodniczymi, zagadnieniami związanymi ze zdrowiem, a konkretnie fizjologią człowieka (zwłaszcza fizjologią wysiłku fizycznego), biochemią a od niedawna także dietetyką i suplementacją. Zapraszam na korepetycje z biologii, gwarantuję SKUTECZNE przygotowanie do matury :)

Patryk

Cześć! Mam na imię Patryk i jestem absolwentem dwóch fakultetów na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Jako inżynier ukończyłem Automatykę i Robotykę, natomiast studia II stopnia z Fizyki Technicznej pozwoliły mi zdobyć tytuł magistra. Na codzień pracuję w wielkiej, międzynarodowej korporacji a korepetycje traktuję jako pasję, która pozwala mi na zdobywanie ogromnej satysfakcji z tego, co robię. Dlatego też zajęcia ze mną są bardzo przyjemne i dają ogromne efekty. Prywatnie uwielbiam sport i elektronikę. Zawsze znajdziemy odpowiednie podejście do tematu. Aby być w pełni efektywnym trzeba stosować indywidualne podejście do każdego. ;-)
Do zobaczenia!

Sylwia

Cześć! Mam na imię Sylwia. Obecnie studiuję na trzecim roku studiów doktoranckich z zakresu chemii. Pracę licencjacką obroniłam na specjalności chemia kosmetyczna, natomiast magisterską na specjalności chemia biomedyczna. SKUTECZNIE pomogę Ci w nauce chemii :) Prywatnie uwielbiam podróże i długie przejażdzki na rowerze. Zapraszam na kurs i do zobaczenia! :)

Wojtek

Cześć, mam na imię Wojtek. Jestem pasjonatem matematyki i doświadczonym korepetytorem. Lekcji udzielam już ponad siedem lat. Spotykam się z uczniami, którzy ze swoimi matematycznymi problemami wracają zawsze do mnie. Z moją pomocą nauczysz się zwracać uwagę na najczęściej popełniane błędy. Jednocześnie przyswoisz w praktyce triki sprawiając, że matematyka stanie się prosta i logiczna, a oto właśnie chodzi. Najważniejsza jest SKUTECZNA EDUKACJA :) !
Wkrótce skończą się Twoje problemy z matematyką także ... ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA!

Loading...

Skuteczna Edukacja - Kursy Maturalne, Szkolenia, Korepetycje, Seminaria.

Autor opinii: , data przesłania:

Lekcje z Panią Beatą mijają w bardzo miłej atmosferze, zależy jej na tym, aby dobrze przygotować mnie do matury. Na zajęcia zawsze przygotowuje zadania. Potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia z rozszerzonej chemii. Chodziłam do wielu korepetytorów, lecz Pani Beata jest najlepsza. Polecam! :)

Ocena:

5stars

Skuteczna Edukacja - Kursy Maturalne, Szkolenia, Korepetycje, Seminaria.

Autor opinii: , data przesłania:

Pani Beata potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia związane z rozszerzoną chemią. Widać, że zależy pani na tym, aby bardzo dobrze przygotować mnie do matury. Lekcje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Osobiście polecam!

Ocena:

5stars

Skuteczna Edukacja - Kursy Maturalne, Szkolenia, Korepetycje, Seminaria.

Autor opinii: , data przesłania:

Miałam lekcje z wieloma korepetytorami... dopiero dzięki Pani Beacie zrozumialam chemię! :) polecam serdecznie Skuteczną Edukację :)

Ocena:

5stars

Skuteczna Edukacja - Kursy Maturalne, Szkolenia, Korepetycje, Seminaria.

Autor opinii: , data przesłania:

Zajęcia z Panią Beatą są prowadzone w profesjonalny sposób w przyjaznej atmosferze. Tok nauczania jest w pełni dostosowany do potrzeb ucznia. Krótko mówiąc trudno znaleźć tak dobrego nauczyciela

Ocena:

5stars

korepetycje Torun

kurs maturalny z chemii

Kurs z chemii, przygotowanie do matury z chemii.

korepetycje chemia

Korepetycje chemia Torun, lekcje z chemii - nauka chemii na prywatnych lekcjach, przygotowania do matury z chemii.

kurs maturalny z biologii

Kurs z biologii, przygotowanie do matury z biologii.

kurs maturalny z matematyki

Kurs z matematyki, przygotowanie do matury z matematyki.

korepetycje matematyka

Korepetycje matematyka Torun, lekcje z matematyki - nauka matematyki na prywatnych lekcjach, przygotowania do matury z matematyki.

korepetycje biologia

Korepetycje biologia Torun, lekcje z biologii - nauka biologii na prywatnych lekcjach, przygotowania do matury z biologii.

Nie wiesz, jaki kurs maturalny wybrać?

Rozwiąż krótki test z przedmiotu, który Cię interesuje i dowiedz się, który kurs będzie dla Ciebie odpowiedni.
Nie posiadasz wiedzy teoretycznej? A może potrzebujesz pomocy w zrozumieniu materiału? Sprawdź sam!